cz

PENZION UBYTOVÁNÍ ČESKÉ BUDĚJOVICE

Penzion Ubytování České Budějovice, pokoje

Penzion Ubytování České Budějovice nabízí k pobytu různé druhy pokojů a jedno apartmá.


V penzionu Ubytování České Budějovice si můžete vybrat pokoje jednolůžkové, dvoulůžkové, třílůžkové nebo čtyřlůžkové.

Pro náročnější hosty má penzion České Budějovice připraveno pohodlné a komfortně vybavené dvoupokojové apartmá.

Penzion Levné ubytování České Budějovice - kvalita a vybavení pokojů:Ubytování České Budějovice penzion nabízí prostorné a kvalitně vybavené pokoje s vlastní koupelnou se sprchou, WC, rychlým Wi-Fi internetem, minibarem a LCD televizí s plochou obrazovkou se satelitním příjmem a rádiem.

Perfektní čistota ubytování v penzionu České Budějovice je na prvním místě:
Penzion České Budějovice Levné ubytování klade důraz na perfektní čistotu a každodenní úklid pokojů, po předchozí dohodě s recepcí je možný pobyt se psem či s jiným domácím mazlíčkem.

Levné ubytování penzion České Budějovice nabízí pokoje pro jednotlivce, páry i více osob.


Při objednávce ubytování v penzionu České Budějovice si můžete dle potřeby vybrat k pobytu pokoj, jaký Vám bude vyhovovat a to s postelemi spojenými nebo oddělenými.

Levný penzion ubytování České Budějovice nabízí pokoje s vlastními koupelnami a WC.

Příjemné a pohodlné pokoje jsou v penzionu Ubytování České Budějovice samozřejmě vybaveny lůžkovinami. Pokoje mají vlastní koupelnu vybavenou mýdlem, osuškami, ručníky a vlastní WC vybavené základními hygienickými potřebami.

Nekuřácké ubytování v penzionu v Českých Budějovicích:Penzion Levné ubytování České Budějovice je nekuřácké. Případní kuřáci mají k dispozici na zahradě několik zastřešených kuřáckých koutků.

 


Příjemné ubytování v Českých Budějovicích v komfortním apartmá penzionu.

Penzion Ubytování České Budějovice nabídne náročnějším hostům komfortní dvoupokojové apartmá s prostornou obývací částí, pohodlnou sedací soupravou, vlastní koupelnou, WC, lednicí a větší plochou LCD televizi se satelitním příjmem. Televize je k dispozici také v ložnicové části apartmá.

Penzion Ubytování České Budějovice vyžaduje od hostů důsledné dodržování nočního klidu:

Levný penzion ubytování České Budějovice dbá na dodržování nočního klidu ze strany hostů od 22. hodiny večerní do 7. hodiny ranní.

S ohledem na hosty, kteří se chtějí pohodlně a v klidu vyspat, s prominutím nestojíme o klienty, kteří se v nočních hodinách chovají hlučně, nemají zájem dodržovat základní pravidla a ubytovací směrnice a proto jim doporučujeme, najít si ubytování mezi jinými hotely a penziony ve městě České Budějovice.

webdnes.cz
®2016, www.ceske-budejovice-ubytovani.cz