cz

PENZION UBYTOVÁNÍ ČESKÉ BUDĚJOVICE

Penzion Ubytování České Budějovice, pokoje

Levný penzion České Budějovice nabízí k ubytování různé druhy pokojů a jedno apartmá.


Levný penzion Ubytování České Budějovice nabízí k výběru pokoje jednolůžkové, dvoulůžkové, třílůžkové nebo čtyřlůžkové.


Levné ubytování České Budějovice penzion má pro náročnější hosty k dispozici pohodlné a komfortně zařízené dvoupokojové apartmá.

Levné ubytování České Budějovice penzion - kvalita a vybavení pokojů:


Penzion České Budějovice nabízí k ubytování prostorné a kvalitně vybavené pokoje s vlastní koupelnou se sprchou, WC, rychlým Wi-Fi internetem, minibarem a LCD televizí s plochou obrazovkou se satelitním příjmem a rádiem.


V teplých letních měsících jsou všechny pokoje penzionu vybaveny velkými přenosnými ventilátory.

Perfektní čistota ubytování v penzionu České Budějovice je na prvním místě:


Levné ubytování České Budějovice penzion klade důraz na perfektní čistotu a každodenní úklid pokojů, po předchozí dohodě s recepcí je možný pobyt se psem či s jiným domácím mazlíčkem.

Levné ubytování penzion České Budějovice nabízí pokoje pro jednotlivce, páry i více osob.


Při objednávce ubytování v penzionu České Budějovice si můžete dle potřeby vybrat pokoj, jaký Vám bude vyhovovat a to s postelemi spojenými (manželskými), nebo oddělenými (samostatnými).

Levný penzion Ubytování České Budějovice - pokoje s vlastními koupelnami a WC.

Penzion České Budějovice nabízí příjemné levné ubytování, všechny pokoje jsou samozřejmě vybaveny lůžkovinami a mají vlastní koupelnu s mýdlem, osuškami, ručníky a vlastní WC se základními hygienickými potřebami.

Nekuřácké levné ubytování České Budějovice:

Penziony ve městě České Budějovice jsou většinou nekuřácké. U nás mají případní kuřáci k dispozici na zahradě několik zastřešených kuřáckých koutků.

Příjemné levné ubytování v Českých Budějovicích v komfortním apartmá penzionu.


Levný penzion Ubytování České Budějovice nabídne náročnějším hostům komfortní dvoupokojové apartmá s prostornou obývací částí, pohodlnou sedací soupravou, vlastní koupelnou, WC, lednicí a větší plochou LCD televizi se satelitním příjmem. Televize je k dispozici také v ložnicové části apartmá.

Levný penzion České Budějovice vyžaduje od hostů důsledné dodržování nočního klidu:


Levné ubytování České Budějovice penzion důsledně dbá na dodržování nočního klidu od 22. hodiny večerní do 7. hodiny ranní.

webdnes.cz
®2016, www.ceske-budejovice-ubytovani.cz